Mobilní sběry

Sběr textilu je nyní také mobilní!

Mobilní sběry jsou tu pro ty z vás, kteří v současné době potřebují odvézt zboží po likvidaci obchodu nebo neprodané starší zásoby.
Pro ty, kteří uspořádali sbírku nebo bazárek a potřebují oblečení odvézt a umožnit tak jeho efektivní zpracování.
Nebo pro firmy či školy, které by si rády nechali dočasně přistavit kontejner.

Pro objednání mobilního sběru stačí vyplnit formulář.

Pozor! Mobilní sběry provádíme pouze na území Prahy a jejího blízkého okolí (cca do 20 km).

Likvidace obchodu

Skončili jste prodej ve svém obchodě s textilem nebo obuví? Zbyly vám zásoby, které již nelze prodat? Rádi byste, aby vše ještě někomu posloužilo? Pak pro vás máme skvělé řešení. Vyplňte formulář a domluvte si s námi odvoz.

Vše u vás vyzvedne náš řidič a nemusíte se tak o nic starat. Vaše zboží tak neskončí na skládce, ale pomůže ještě někomu dalšímu.

Odvoz sbírky

Zajímáte se o životní prostředí a rádi byste také něčím přispěli k jeho ochraně? Uspořádali jste sbírku nebo bazárek oblečení, kde se vyměňuje nebo prodává oblečení, boty a doplňky a nyní nevíte, kam se sesbíraným nebo zbylým oblečením?

Pak je mobilní sběr řešením pro vás.
Vyplňte formulář a domluvte si s námi odvoz. Pro oblečení, boty a doplňky si k vám dojedeme a vše odvezeme a pak zpracujeme.

Pokud se chystáte uspořádat sbírku nebo bazárek, máme pro vás ke stažení letáček, prostřednictvím kterého o této akci můžete dát vědět lidem ve vašem okolí.

Přistavení kontejneru

Rádi byste ve své firmě, škole nebo instituci dali všem možnost odevzdat použité a již nepotřebné oblečení?

Mobilní sběr ve formě dočasného přistavení kontejneru je pak řešením přímo pro vás. Vaši zaměstnanci nebo studenti mohou po určitou dobu oblečení do kontejneru vhazovat a my si pro vše po skončení lhůty dojedeme.
Stačí jen vyplnit formulář a domluvit si s námi termín přistavení kontejneru.

Pokud chcete o této akci dát vědět ve vašem okolí, máme pro vás ke stažení letáček.

Objednání mobilního sběru

Nahoru